About Us

Biz Kimiz

Tünel Medya, tanıtım, reklam ve kurumsal çözümler üretmek amaçlı, yapım hizmetleri vermektedir. 2008'den bu güne 12 yıldır hizmet sektöründe olan Tünel Medya, Tanıtım Filmleri, Kurumsal Videolar, Eğitim Videolar, Personel Eğitim Videoları, Reklam Filmleri, Fotoğraf Çekimleri, 360 Sanal Tur Yapımları, 360 Video Yapımları, VR (Virtual Reality) yapımları gibi hizmetleri sunmaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyat şeçenekleri ile yenilikçi, profesyonel çalışmalar oluşturur. İşletmelerin, şahıs ve kurumların isteklerine göre profosyonel senaryolar hazırlayarak görsel ihtiyaçları karşılar. Ajans çalışanlarımızın ve danışmanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimleri tüm süreçlerde oldukça iyi değerlendirilir. Doğru stratejiler geliştirerek, en uygun bütçe ile sonuca ulaşır.

Tünel Medya amatör ruhuna, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek, müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır.

  • Tanıtım Filmleri - Kurumsal Videolar
  • 360 derece Video Yapımları
  • Time lapse - Hyper Lapse

Kimlerden Oluşuyoruz

our Team

Yönetmenler

Yönetmenler & Görüntü yönetmenleri

Ülkemizde ve yurt dışında çeşitli projelerde yer almış ve kendini kanıtlamış yaratıcı yönetmenler ve görüntü yönetmenleri çalışma arkadaşlarımız. Tanıtım film yönetmenleri, reklam filmi yönetmenleri, belgesel ve film yönetmenleri.

our Team

Senaristler

Yaratıcı Senaryo Yazarları

Film, dizi, reklam, belgesel, animasyon ve tanıtım alanlarında birçok projeye imza atmış senarist çalışma arkadaşlarımız.

our Team

Fotoğraf Sanatçıları

Farklı Alan Fotoğrafçıları

İşletme fotoğraf çekimleri, hava fotoğrafçılığı, ürün, imaj ve porte fotoğraf çekimleri gibi ayrı ayrı alanlarda uzman fotoğraf sanatçısı çalışma arkadaşlarımız.

Önce Kalite

Firmamızın en temel prensibi kaliteli bir projeye imza atmaktır. Yapılan projelerde öncelikle ekibimizin proje ile ilgili tatmin olması esasdır, aksi taktirde tüm ekip tatmin olana kadar işin devamlılığı sürdürülür ve sonuca bu şekilde ulaşılır. Müşterilerimiz bu durumda memnun kalırlar.

quality
1

Profesyonel Ekibimiz

Ekibimiz her proje için ayrı, kendi dallarında uzman sanatçılardan oluşmaktadır. Unutulmamalıdır ki yapılan her görsel iş bir sanattır. Hangi projeler için hangi sanatçılarla çalışılması gerektiği karşılıklı görüşmeler ile belirlenir.

2

Optimum Çalışmalar

Her zaman konusunda en iyi çalışma arkadaşlarımızla birlikte, yapılabilecek en optimum işi gerekli tüm öngörüler ve ekipman ile sağlıyoruz.

3

Nasıl Başardık?

2008 den bu güne her zaman prensiplerimizden vaz geçmeden, amatör ruhumuzu kaybetmeden, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak başarılarımıza imza attık. Yurt içi ve yur dışında almış olduğumuz başarı sertifikalarımıza layık olmayı da bu sayede başardık.

Proje Aşamaları

Her Proje için bu aşamalar değişiklik gösterse de genel olarak aşağıdaki yollar izlenir.

Projelendirme

Projelendirmenin ilk aşaması keşiftir, yönetmenlerimiz ve yapımcı ekibimiz öncelikle çekimlerin yapılacağı mekanları değerlendirip çekim şeması oluştururlar, bu aşamadan sonra proje için senaristlerimiz senaryoyu oluşturur, çekim planları belirlenir, kullanılacak ekipmanlar ve çekim ekibi oluşturulur.

Çekim tarihleri belirlenir, İşletmenin çekim günleri yapması gerekli hazırlıklar işletmeye yazılı olarak bildirilir.

Çekim Aşaması

Çekim tarihlerinde, senaryo dahilinde belirlenen palanlar sırası ile çekilir, yönetmen direktiflerine göre yapılan çekimler anında değerlendirilerek tamamlanır veya tekrar edilir.

Çok sayıda görüntü elde edilerek daha sonra montaj aşamasında görüntüler ayıklanır.

Sonuçlandırma

Yönetmen dahilinde post prodiksiyon ekibi montajlamaya başlar. Bu aşamada müşteri işletmenin hassasiyetleri doğrultusunda montajlama işlemi gerçekleştirilir, müzik ile birlikte yapılan montaj renklendirme için color uzmanlarına gider, yine yönetmenin ve müşterinin isteğine göre farkjlı tarzlarda renk uygulanır.

Alt yazı grafik tasarım veya seslendirme yapılacaksa bunlarda filme eklenerek son haline gelir, tanıtım filmleri genellikle bir uzun 3-5 dakika, bir kısa 1 dakika instagram için ve 20sn intro web için olmak üzerre montajlanır

Sürekli Destek

Proje başlangıcından sonuna kadar müşteri ile sürekli temas halinde olarak destek verilir, iş sonrasında ise çıkabilecek teknik sorunlarla ilgili desteğimiz kesintisiz devam eder.

Profesyonel Ekip

Her proje ihtiyacı dahilinde farklı uzmanlıklarda teknik ekip ve sanatçılar ile çalışılır

En Uygun teklifler

Projelendirme aşamasında oluşturulacak fiyatlandırma işletme istek ve kendi öngörümüz ile en optimum şekilde oluşturulur.

+90 212 2938674
+90 532 5244417
info@tunnelmedya.com
Pzrt - Cts
9.00 - 18.00
General Yazgan sok. Tünel Geçidi İş Merkezi C Blok No:429
Asmalımescid, Beyoğlu/İstanbul