Kurumsal Filmler

service details

Kurumsal tanıtım videoları

İşletmeniz veya çalışma gurubunuzun etkinliklerini ve bu tüm etkinliklerin hayatımızdaki önemlerini vugulayan, Senaryosu üzerinde çalışılarak daha çok kurum görüntülerinin önde olduğu videolardır.
Tünel medya tarafından özenle ve titizlikle hazırlanıp sosyal medya için kurgulanır. Uzun ve kısa montajları ile tüm sosyal medya ortamlarında yayınlanabilir.

Kurumsal tanıtım filmi çekimi ve montajı, İşletmenizin departmanları, üretim ve kalite kontrol bantları, ürünlerin elde edilmesi sırasındaki işleyişinizi ve üretim dair süreçlerinizin B2B (Kurumsal Müşteriler) veya B2C (Nihai Tüketicilere) doğru ve kaliteli bir şekilde ifade edilmesi için en efektif yolların başında gelir. İşletmenizin, tüketicilerine hazırladığı ürün ya da hizmetlerin ön sunumu, hammadde satın alımından paketlenmesine kadar tüm aşamaların, doğru ışık ve kaliteli bir görüntü ile kayıt edilmesi kurumsal tanıtım filmi çekiminin, izleyicisinde güven telkin edecektir. Böylesi bir firma tanıtım videosu, portföyünüzde bulunan müşterilerin yanı sıra yeni müşteri kazanımı anlamında hedef kitlenize verimli yollardan ulaşmanıza aracı olan etkin yolların başında yer alır.
Güzel kurgulanmış ve kaliteli hazırlanmış bir seslendirmeli şirket tanıtım filmi, gerek kurumsal gerekse bireysel müşteri potansiyelinize katkıda bulunacaktır.

Günümüz rekabet koşulları altında sektörde size rakip konumdaki işletmelerin bir adım önüne çıkmak ve müşterilerinizin gözünde işletmenize hak ettiği değeri perçinleyecek bir kurumsal tanıtım filmi aynı zamanda sosyal medya üzerinde de kullanabileceğiniz bir medya sunmaktadır. Etkili bir kurumsal hd firma tanıtım filmi, gerek sosyal medya üzerinde, gerekse organizasyon, seminer, müşteri sunumları, fuar stantları, mağaza içi tanıtımlar ve İnternet siteniz üzerinde sunulacak ortak paydaya göre kurgulanmış ve hedef kitlenizin bilinç altına hitap edecek türde bir yapıda kurgulanmış olmalıdır.
Doğru bir ekip tarafından en ince ayrıntısında kadar planlanmış bir işletme tanıtım videosu marka bilinilirliğini perçinleyen, müşteri ve müşteri adaylarınızın gözünde firmanıza değer katan en etkili unsurlar arasında yer alır.

+90 212 2938674
+90 532 5244417
info@tunnelmedya.com
Pzrt - Cts
9.00 - 18.00
General Yazgan sok. Tünel Geçidi İş Merkezi C Blok No:429
Asmalımescid, Beyoğlu/İstanbul