Gemak Genel Soğutma
Tanıtım Filmi

1966 yılında ısıtma-soğutma–klima sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, çeşitli projelendirme taahhüt ve mümessillik işleri yaptıktan sonra; 1980 yılından itibaren faaliyetlerini kanatlı boru ısı eşanjörü üretimi konusunda sürdürmeye karar vermiştir.

Firmamız ilerleyen dönemde kanatlı borulu ısı eşanjörlerinin üretimi konusunda uzmanlaşarak, bir çok uygulamasını devreye sokmuştur.

Gemak Genel Soğutma Tanıtım Fİlmi 2020

Else Tekstil Borneva
Tanıtım Filmi

1975 yılındaki ilk kuruluşumuz olan ELSE Elektrik ile iş dünyasına giren firmamız, elektrik-elektronik sektöründe dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak gelişen teknoloji doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek özelikle güç elektroniği konusunda müşterilerine çözüm odaklı hizmet vermektedir.

2018 yılında ELSE olarak dünyadaki bu gelişime ayak uydurmak ve tekstil sektöründeki birikimimizi değerlendirmek amacı ile mevcut Çorlu fabrikamızı en son teknolojiye sahip rejenere elyaf ve iplik üretim tesisine çevirdik.

Else Tekstil Tanıtım Fİlmi 2020

Ateşsan Kağıtçılık Matbaa
Tanıtım Filmi

Ateşsan 1972 yılında Oluklu Mukavva Sektör’ünde faaliyete başlamıştır. Türkiye’de kurulan ilk Oluklu Mukavva Fabrikalarından biridir. 47 yıllık tecrübesi ile ilk kurulduğu yıllarda zamanın en ilkel teknolojili makinelerinden günümüzün en ileri teknolojili, tam otomasyona sahip Endüstri 4.0 teknolojisi ile yönetilen makinelerinde üretim yaparak gelinen durumda sektördeki her gelişmeyi ve aşamayı tecrübe etmiş, faaliyet alanında uzmanlaşmıştır.

Ateşsan 1972 yılından beri güncel teknolojileri takip ederek sürekli yatırım ve büyüme politikası ile sektör içerisindeki lider firmalardan biri olmaya devam edecektir.

Ateşsan Oluklu Mukavva Tanıtım Fİlmi 2019

Taksim Otelcilik Abant Köşk Otel
Tanıtım Filmi

Türkiye'nin ilk yerli otel zincirlerinden biri olan Taksim Otelcilik, 53. yıl dönümünü kutlamaya hazırlanmaktadır. Yarım asırlık deneyim ve tecrübesini sektörde faaliyete geçen tüm otellere, yetiştirdiği personeller üzerinden aktarmıştır.

1966 yılında Taksim Otelcilik A.Ş. Kurulmuştur.
1975 yılında ilk oteli olan Sheraton Oteli hizmete girmiştir.
1987 yılında Bolu İl Özel İdaresi’nden 49 yıllığına kiralanan arazi üzerine inşa edilen Abant Köşk Oteli hizmete girmiştir.
1989 yılında Bolu İl Özel İdaresi’nden 49 yıllığına kiralanan arazi üzerine inşa edilen Abant Palace Oteli hizmete girmiştir.
1996 yılında Alanya Obaköy Oteli satın alınarak şirketimiz portföyüne katılmıştır.
2004 yılında Ceylan Intercontinental oteli satılmıştır.
2009 yılında Çeşme Oteli Radisson Blu Resort & SPA adı altında işletmeye açılmıştır.

Abant Köşk Otel Tanıtım Fİlmi 2016

Abant Palace Hotel
Tanıtım Filmi

Taksim Otelcilik, 1966 yılından bu yana işlettiği otellerde hizmet kalitesi ve konforu ile her zaman öne çıkmayı başarmıştır. Kaliteden ödün vermeden sürdürülen hizmetler ISO 9001 belgesi ile tescil edilmiştir. Deneyimli personel, güvenilir malzeme ve kaliteli hizmete önem vererek ilk hedefinin müşteri memnuniyeti olduğunu her zaman kanıtlamıştır.

Misafirlerine her zaman en iyiyi sunmayı görev edinen Taksim Otelcilik, 2010 yılında Trade Leaders Club (Madrid/İspanya) tarafından verilen 36th International Award for Tourist Hotel and Catering (En İyi İkram Hizmetleri Veren Otel Zinciri) ödülünü almaya da hak kazanmıştır.

Abant Palace Hotel Tanıtım Fİlmi 2016

Ninova Medikal
Tanıtım Filmi

Ninova Medikal firması, medikal alanda Türkiye'nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. 1995 yılında kurulan, toplamda 50’den fazla çalışanı ve Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan Ninova Medikal yenilikçi ruhunu korumayı her daim başarmıştır.

1995 yılında kurulan, toplamda 50’den fazla çalışanı ve Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan Ninova Medikal yenilikçi ruhunu korumayı her daim başarmıştır.

Ninova Medikal 2018
+90 212 2938674
+90 532 5244417
info@tunnelmedya.com
Pzrt - Cts
9.00 - 18.00
General Yazgan sok. Tünel Geçidi İş Merkezi C Blok No:429
Asmalımescid, Beyoğlu/İstanbul